pondělí 16. května 2016

Co jsem splnila ze zimního úkolníčku

V lednu jsem si sepsala seznam toho, co bych chtěla do konce zimy stihnout. Psala jsem to s vírou toho, že mi seznam pomůže splnit co chci, protože budu motivovaná blogem. Malovala jsem si, jak sem dám svoje fotky a budu se moct pochlubit, že jsem všechno zvládla. Tak nezvládla :)

* * * 

1. Jít na výstavu
Nešla jsem.Vybrala jsem si krásnou výstavu Andyho Warhola na Špilberku, ale doteď jsem si nenašla čas a neodhodlala se jít. Vždycky se mi nechtělo jít z práce dřív a zajet si tam a raději jsem nasedla do auta a jela rovnou domů.

zdroj: www.spilberk.cz

2. Vařit jídla z kuchařek
Plán byl uvařit jedno jídlo z tištěné kuchařky za jeden týden. Celkem jsem uvařila pouze dvě za celou dobu. 


3. Jít do baru
Tohle jsem splnila, chození do barů by mi očividně šlo. Byl to Bar, který neexistuje a bylo to tam jako vždy super. Měli skvělou nabídku koktejlů, takže jsme jich s kamarádkama pár vyzkoušely a dobře se pobavily.


4. Upéct makronky
Upekla jsem na Velikonoce a byly výborné. Na poprvé jsem chtěla vyzkoušet něco jednoduchého, takže jsem vybrala vanilkové. Když jsem je dávala do trouby, myslela jsem, jaký jsem machr, že se mi povedly. Ale po upečení se ukázalo, že nevypadají až tak dobře a že to bude chtít ještě hodně praxe. Četla jsem, že někomu trvá i roky, než upeče dokonalé makronky. Ty moje byly ale chuťově dobré a rodina si je vyžádala na naše oslavy, takže tento úkol jsem splnila dobře. 


5. Vytvořit si cvičební plán
Tento bod jsem vzala obzvlášť vážně a za cvičební plán jsem zaplatila a nechala si jej vytvořit mojí iknou, podle které už nějakou dobu cvičím. Plán mi sestavila na měsíc. První dva týdny jsem ho dodržovala, ale protože mi některé cviky neseděly, od té doby si ho tvořím sama podle toho, jak mi to vyhovuje. Díky tomu jsem ale získala návyk pravidelného cvičení a zjistila, jak často a jak intenzivně mám cvičit, abych viděla výsledky. A výsledky jsou.6. Každý týden uklidit jednu skříň
Každý týden jsem určitě neuklízela, ale to nejhorší se  mi vyklidit povedlo. Tenhle úkol si nechávám a budu v něm pokračovat.

* * * 

Tak myslím, že nakonec to není tak špatné. Jen jeden bod jsem nesplnila vůbec, dva tak trochu a zbylé tři na maximum. A to už je pro dnešek všechno a vám přeji krásný a hlavně úspěšný start do nového týdne.

4 komentáře:

 1. Od koho sis nechala udělat cvičební plán?

  OdpovědětVymazat
 2. i když píšeš, že makronky nejsou dokonalé, tak vypadají fakt dobře! hned bych si taky dala! jinak klobouk dolů že plníš předsevzetí, to mě nikdy moc nešlo..:/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nos samozřejmě jsem vybrala ty nejhezčí a ještě je otočila tou lepší stranou :-D Ale díky.

   Vymazat