čtvrtek 18. prosince 2014

Instagram

Bez Instagramu už si to nedovedu představit. Líbí se mi na něm, jak je jednoduchý a "čistý". Prostě jen fotky. Veřejně přiznávám, že jsem se na něm stala závislá. Chytrý telefon jsem si kdysi přála jenom proto, abych mohla mít Instagram. Tehdy jsem se ale těšila na to, až něco vyfotím a pak to pomocí filtrů "ostařím". Do teď Instagramu říkám fotokurvítko. Ale od té doby co ho používám, jsem si mnohem víc než ostařování oblíbila prohlížení profilů jiných. 
Už to není ani tak o používání filtrů jako spíš o příbězích lidí, kteří se na Instagramu určitým způsobem prezentují. A to mě na tom baví. Nevíte, jaký kdo je, ale z jeho profilu si uděláte určitý obrázek. Takovou podobu člověka, jak sám chce, aby na okolní svět působil.

A tady jsou moji nejoblíbenější.

bethemily: Neuvěřitelně talentovaná ilustrátorka. Jednou jsem dostala překrásné přání k narozeninám od mé rodiny z Austrálie a ilustrovala jej právě ona. Vyhledala jsem ji na internetu a tak jsem přišla až na její Instagram. Podle mě je skvělá.

http://instagram.com/bethemily

daniellawitte: Švédská designérka, stylistka, fotografka. Fotky interiérů jsou úžasné, prostě severský styl, který miluju. Kdybych měla tento seznam seřadit podle oblíbenosti, asi bych ji dala na první místo.

http://instagram.com/daniellawitte

emmamelins: Taky se Švédska, ale je to fashion bloggerka. Nejvíc se mi líbí fotky jejího bytu, to je opravdu nádhera.

http://instagram.com/emmamelins

sxnflxwer_: Jednoduché fotky všeho možného, které ale mají až magický nádech. Hrozně mě těší si je prohlížet, protože ve mě vyvolávají příjemné pocity. Klid, čistota, jednoduchost.

http://instagram.com/sxnflxwer_

janske: Tento profil bych popsala podobně jako ten předchozí, jen s tím rozdílem, že se jedná převážně o přírodu. Některé fotky jsou až magické.

http://instagram.com/janske


notyourstandard: Berlínská fashion blogerka, jejíž blog taky sleduju. Má krásně jednoduchý styl a hlavně vkus. Její fotky nejsou jen o módě, ale občas i o jídle. Má překrásně zařízený byt a baví mě i fotky z berlínských ulic.

http://instagram.com/notyourstandard

blossomhunter: Tuhle jedinou znám osobně. Je to krásná Australanka, kamarádka mé sestřenice. Má skvělý cit pro aranžování květin, takže mě moc mrzelo, že nejde zařídit, aby mi udělala květinovou výzdobu na moji svatbu. Byla by to nádhera.

http://instagram.com/blossomhunter

sarkababicka: Má nejkrásnější fotky jídla, co víc dodat.

http://instagram.com/sarkababicka

thiswildidea: A nakonec profil, který mě strašně baví. Nějaký pan Humphrey, který fotí svého psa v neuvěřitelných polohách a situacích. Občas se směju nahlas :) a hlavně nechápu, jak to ten pes dokáže!

http://instagram.com/thiswildidea/

Co vy a Instagram? Taky vás to tak chytlo? :)

4 komentáře:

 1. Instagram je pro mě taky velká závislost :-) akorát jsem koukala, že nejvíc sledování mají pak holky, které mají značkové oblečení, kabelky za tisíce apod..

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Závislost je to hrozná! :-D
   Jinak máš asi pravdu, ale bohužel ne vždycky jsou drahý kabelky zárukou vkusu. Spousta holek je vyloženě nevkusná a přesto mají obrovskou sledovanost :)

   Vymazat
 2. Taky jsem milovnik instagramu :) koukam tam hlavne na psy a jidlo, takze dekuju za posledni dva tipy :)

  OdpovědětVymazat