čtvrtek 7. listopadu 2013

Design is a way of life III

Venku začíná být pěkná zima, což má za následek to, že už na balkoně nemám žádné kytky a nehodlám na něm trávit ani svou odpolední půlhodinku u kávy. Takže jsem balkon "uložila k zimnímu spánku" :) a v obýváku zatáhla svoje dlouhé bílé závěsy. O takových jsem vždycky snila, ale protože v létě se chodí na balkon pořád, mám je zatažené jenom přes zimu. No musím se přiznat, že jsem se celé léto těšila, až je zase zatáhnu. Vypadá to prostě líp a mnohem útulněji.
Tuhle potřebu útulnosti mám na podzim přímo obrovskou, takže třeba taky hodně zapaluju svíčky a v peřinách si popíjím čaj v koutku u lampy rozsvícené jenom tak na půl :) Kdybych měla čas i na dobrou knížku, bylo by to přímo ideální. A zjistila jsem, že nejvíc mě zahřejí u srdce věci, které jsou třeba po mé prababičce a nebo ve mě alespoň vyvolávají vzpomínku na ty staré časy, které jsem zažila jako malá.

Dnešní post tedy bude o bytových doplňcích, které nám zpříjemňují den a zútulňují domov.zdroj všech obrázků: www.pinterest.com
* * *

A čím bych momentálně chtěla zútulňovat u sebe doma... Chtěla bych nějaké sváteční nádobí, které využiju třeba na Vánoce, deku na zahřátí k televizi, polštář na "zjemnění" černé studené sedačky, sedáky do kuchyně na židli, aby se líp sedělo a zajímavé svíčky a svícny na různá místa v bytě.


talíře: www.onekingslane.com, deka, polštář, svícny: www.bellarose.cz, sedáky, svíčky: www.ikea.com 
* * *

Taky máte rádi takové drobnosti na výzdobu bytu?

1 komentář:

  1. krasny vyber!

    Inak pozyvam na giveaway o GUCCI RUSH 75ml, tu: http://biancaprincipessa.blogspot.sk/2013/10/najlepsia-giveaway-ever.html

    OdpovědětVymazat